Föremål som liknar ströare ett par
3003 Ströare
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 april 2024
6325 Salt/peppaströ..
Ett par, silver. Höjd: 10 cm, vikt: 80 g
Såld: 350 kr
Såldes den 18 mars 2024
2090 Ströare
Ett par, silver, England. Höjd: 10 cm, Vikt: 90 g
Såld: 450 kr
Såldes den 11 december 2023
2034 Salt & peppars..
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 maj 2023
2082 Ströare
Såld: 1.600 kr
Såldes den 29 maj 2023
4052 Salt/pepparstr..
ett par, silver, London. Höjd: 6 cm, vikt: 60 gr ca
Såld: 600 kr
Såldes den 19 december 2022
2541 Salt- & peppar..
Ett par, nysilver. Höjd: 16-20cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 februari 2020
4027 Salt & peppars..
Ett par, 60/70-tal, längd: 25 cm, Signerade ÅN
Såld: 300 kr
Såldes den 21 maj 2018
7123 Saltströare
silver, ett par, England. Höjd: 10 cm, vikt: 118 g
Såld: 300 kr
Såldes den 30 april 2018